جدایی وحید امیری از ترابزون قطعی شد

چهارشنبه, ١٢ تیر ٩٨
تراکتورسازی امیری را می خواهد

به گزارش" ورزش سه"، ارطغرل دوغان در گفت و گویی که در رسانه های ترک بازتاب وسیعی داشته اعلام کرده باشگاه تراکتور دنبال استخدام وحید امیری است. امیری که از ملی پوشان فوتبال ایران محسوب می شود می تواند یک خرید ایده آل برای تیم های ایرانی از جمله تراکتور باشد.


باشگاه ترابزون اسپور بعد از جام جهانی 2018 اقدام به جذب دو ستاره تیم ملی ایران کرد و وحید امیری و مجید حسینی را به خدمت گرفت اما حالا خبر می رسد که ستاره چپ پای خط حمله تیم ملی ایران بعد از یک فصل از این تیم جدا خواهد شد. او فصل گذشته و بعد از بازی های درخشانی که در پرسپولیس و تیم ملی ایران در جام جهانی داشت به فوتبال ترکیه رفت و در ترابزون در مجموع  26 بازی در سوپر لیگ و جام حذفی بازی کرد و 3 گل هم برای این تیم زد. حالا باید دید مقصد بعدی این وینگر چپ پا و 31 ساله کدام تیم خواهد بود هرچند به نظر می رسد تراکتور و دنیزلی اصلی ترین گزینه ها باشند.


ارطغرل دوغان نایب رئیس تیم فوتبال ترابزون اسپور ترکیه درباره بازیکنان جدید و شایعاتی که در مورد حضور برخی ستاره ها مثل امانوئل آدبایور، آندره پیر گینیاک و بنجامین موکانجو منتشر شده گفت:« این بازیکنان در فهرست ما نیستند. ما می خواهیم یک مهاجم جوان به تیم اضافه کنیم که بتواند درپرس تیمی به ما کمک کند.»

    امیرینقل و انتقالاتتراکتورسازیپرسپولیس

پست های مرتبط